Без світла краще спати

June 24, 2022 by No Comments

Немає світла

Нове дослідження виявило, що відпочинок лише на один вечір разом із меншим освітленням, як телевізійна колекція разом із вимкненим шумом, підвищив рівень глюкози в крові, а також центральну ціну здорових і врівноважених молодих людей, які беруть участь у лабораторній практиці відпочинку. Нижнє освітлення потрапляло на повіки, а також порушувався відпочинок, незважаючи на те, що люди спали разом із заплющеними очима, заявила автор дослідження доктор Філіс Зі, керівник Центру лікування циркадних і відпочиваючих препаратів у Північно-західному коледжі Фейнбергського інституту спати. .

Більш високий рівень глюкози в крові насправді є ознакою захисту від інсуліну, коли система організму відвідує, використовуючи цукор правильно, а також підшлункова залоза починає перевантажувати систему організму разом з додатковим інсуліном для надкомпенсації, поки вона в кінцевому підсумку не втрачає власну здатність виконувати такі дії. . З часом захист від інсуліну може легко в кінцевому підсумку призвести до проблем діабету 2 типу

очі закриті

«Чому спалювання ваших ілюмінацій вплине на ваш метаболічний процес? Чи можна обговорити, чому в суспільстві частіше зустрічаються проблеми з діабетом або навіть проблеми з вагою?» — поцікавилася Зі. Зі, а також її група взяли двадцять здорових і врівноважених людей у ​​віці 20 років, а також одержимо, щоб усі вони провели 2 вечори в лабораторії відпочинку. Перший вечір насправді був інвестований у темний простір, де «ви не мали б можливості багато переглядати, якби все, коли спатиочі були насправді доступні», — сказав Зі.

Кожен із досліджуваних фактично був пов’язаний із гаджетами, які відстежують різноманітні кроки мети для відпочинку високої премії. Тому інформацію можна було збирати разом з дуже невеликим занепокоєнням, вони спали разом із IV разом із довгими трубками, які зміялися по всьому простору, а також з отвором до краю лабораторії дослідника. Потік крові насправді притягувався, навіть не торкаючись до сплячих людей.

«Наша команда записала на плівку мозкові хвилі, а також могла точно повідомити, в якій фазі спокою людина перебуває», — сказав Зі. «Наша команда записала на плівку, як вони вдихаються, їх центральна ціна, їх ЕКГ, а також наша команда також притягувала потік крові, що йшов від усіх, щоб визначити рівень мелатоніну, коли вони фактично відпочивали». Мелатонін насправді є гормональним агентом, який контролює циркадний ритм організму або навіть відпочинок, а також годинник системи пробудження.

що робити

Які саме вказівки дасть Зі особам на основі її огляду, а також поточних досліджень у цій області? Закрийте жалюзі, а також штори, вимкніть все освітлення, а також подумайте про використання маски для відпочинку. «Я вважаю, що стійкість доказу полягає в тому, що ви повинні чітко звернути увагу на освітлення у вашій спальні», — сказала вона. «Переконайтеся, що ви починаєте знижувати освітлення мінімум за годину або більше до того, як ви ляглите спати, щоб підготувати свою атмосферу до відпочинку». Так само знайте, яке освітлення ви запрошуєте у свою спальню, включно з нею, а також забороняйте будь-який тип освітлення. ілюмінації в небесному діапазоні, як-от ті, що створюються за допомогою цифрових гаджетів, таких як телевізори, мобільні телефони, портативні комп’ютери та планшетні комп’ютери.

«Синє підсвічування насправді є одним із найбільш промоційних видів освітлення», — сказав Зі. “Якщо у вас насправді є увімкнене освітлення, щоб фактори безпеки змінювали відтінок. Ви хочете вибрати освітлення, яке насправді має багато додаткових червоних або навіть коричневих відтінків”. коричневі відтінки і червонуваті. «Наразі ці люди фактично спали разом із заплющеними повіками», – розповіла вона. «У літературних творах фактично оцінюється, що приблизно від 5% до 10% освітлення в атмосфері дійсно пройде через закриту кришку до ока, тому насправді це насправді не так багато освітлення».