2 найвідоміший коледжу у світі

July 15, 2022 by No Comments

навколо коледжу

Загальнонаціональний коледж – це, як правило, коледж, створений або навіть функціонуючий через загальнонаціональну умову, але водночас виступає за умовну автономну організацію, яка виглядає як повністю приватна система тіла в тих самих умовах. Деякі загальнонаціональні коледжі фактично ретельно пов’язані з загальнонаціональними соціальними, духовними чи навіть політичними цілями, наприклад, Національний коледж Ірландії, який створений частково походячи від Католицького коледжу Ірландії, який фактично створювався практично миттєво, а також, зокрема, як рішення не -конфесійні коледжі, які фактично були засновані в Ірландії в 1850 році. У роки, такі як Пасхальне збільшення, а також у не меншій мірі результат діяльності відроджувачів Gaelic Charming, NUI отримав велику кількість інформації про ірландську мову. Ірландське суспільство та іноземна мова. Реформи в Аргентині були фактично результатом трансформації коледжу 1918 року, а також її власних попередніх реформ шляхом інтеграції цінностей, які шукали набагато більш еквівалентний, а також світський орган коледжу.

Саме тому це один із найвідоміших коледжів

 

Нью-Йоркський університет (NYU)

Нью-йоркський університет (NYU) — це фактично особистий дослідницький коледж у міському районі Нью-йоркського університету. Найнятий у 1831 році завдяки законодавчому органу Нью-йоркського університету, Нью-Йоркський університет був заснований командою нью-йоркців під брендом під керівництвом тодішнього міністра фінансів Альберта Галлатіна. У 1832 році неденомінаційна чоловіча організація започаткувала власні початкові курси неподалік від Міського району Венуе на основі навчальної програми, зосередженої на світській освіті та навчанні. У 1833 році коледж переїхав, а також фактично зберіг власну початкову школу в Грінвічі.

Місто, що межує з дитячим майданчиком у Вашингтоні. Відтоді коледж фактично включив установу проектування в MetroTech Facility у Брукліні, а також навчальні заклади обробки по всьому Манхеттену. У 2019 році Нью-Йоркський університет фактично став найбільшим особистим коледжем в Єдиних умовах, а також 51 848 зареєстрованих слухачів, у тому числі 26 733 слухачів бакалаврату, а також 25 115 випускників у 2019 році. Нью-Йоркський університет також отримує один із найбільших запитів. Будь-який вид особистої організації в Єдиних умовах, а також прийом насправді розглядається надзвичайно ретельно.

NYU фактично впорядковано прямо в 10 навчальних закладів, що складається з Університету мистецтв і наукових досліджень, Gallatin Institution, Steinhardt Institution, Demanding Institution of Company, Tandon Institution of Design, а також Tisch Institution of Arts. 15 фінішних закладів Нью-Йоркського університету включають Інститут медицини Гроссмана, Інститут законодавства, Фінський інститут суспільних рішень Вагнера, Інститут спеціалізованих досліджень, Інститут соціальних функцій, а також Інститут піклування Рорі Мейєрса. Внутрішні навчальні центри університету складаються з Принципу Куранта математичних наук, Засобу для інформаційних наукових досліджень, Засобу для нейронаукових досліджень, Принципу Клайва Девіса, Принципу вивчення старої кулі, Принципу великих мистецтв, а також Нью-Йоркського університету Лангоне Здоров’я та здоров’я Тіло.[25] NYU фактично є всесвітнім коледжем разом із кампусами, що видають дипломи в NYU Абу-Дабі, а також NYU Шанхаї, а також навчальними центрами в Аккрі, Берліні, Буенос-Айресі, Флоренції, Великому Лондоні, Лос-Анджелесі, Мадриді, Парижі, Празі, Сіднеї , Тель-Авів, а також Вашингтон, Decoration.C.

Гонконгський коледж наукових досліджень та інновацій (HKUST)

Гонконгський коледж наукових досліджень, а також інновацій (скорочено HKUST) — це фактично англомовний громадський дослідницький коледж на півострові Анобструктед Спринкл Галф,  нові райони, Гонконг. Заснований у 1991 році завдяки федеральній владі Англійського Гонконгу, це була фактично третя організація на території, яка отримала статус коледжу. Насправді HKUST зазвичай вважається одним з найшвидше розширюваних коледжів на планеті. У 2019 році коледж фактично посів 7 місце в Австралії чи Європі за результатами QS, а також 3 місце за рейтингом The Opportunities, а також лідирував у 40 у всьому світі. Він фактично був розміщений на 27-му місці на планеті, а також на другому місці в Гонконгу через QS 2021. Він також посів дуже перше місце в можливостях підвищення освіти та навчання для молоді в коледжах у 2019 році, а також 2-е по QS серед коледжів світу до 50 років у 2020 році.

Сьогодні коледж включає 4 початкових навчальних заклади, які пропонують програми з наукових досліджень, дизайну, компанії, а також адміністрування, гуманітарних наук, а також соціальних наукових досліджень, а також робоче місце міждисциплінарних програм, HKUST Fok Ying Tung Finish Institution / Guangzhou HKUST Fok Ying Принцип дослідження Tung Research, Принцип жокейського клубу HKUST f